Komitet Obrony Demokracji

ul. Górczewska 39, 01-144 Warszawa

NIP: 5252649748
KRS 0000604562

tel: 729 052 000
mail: kontakt@ruchkod.pl




NEWSLETTER

Regionalne oddziały stowarzyszenia - KOD
19920
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19920,page-child,parent-pageid-63,cookies-not-set,eltd-cpt-2.2,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,fade_push_text_right,transparent_content,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
Regionalne oddziały KOD

Region dolnośląski:

Przewodnicząca Zarządu Regionu: Krzysztof Niciejewski
Członkowie Zarządu Regionu: Małgorzata Lech-Krawczyk, Marek Mikrut, Bartek Nowotarski, Jolanta Zalewska
Regionalna Komisja Rewizyjna: Grażyna Lange, Irena Maciuszonek-Czorycka, Izabela Zobel (przewodnicząca)
Regionalny Sąd Koleżeński: Joel Burnell, Urszula Kwiatkowska-Sznerch, Irena Szelągowska, Ryszard Ślęzak, Tadeusz Titow

Delegaci: Joel Burnell, Jacek Głomb, Anna Kowalczyk-Derlęga, Małgorzata Lech-Krawczyk, Krzysztof Niciejewski, Bartłomiej Nowotarski, Irena Szelągowska, Łukasz Szopa, Ludwik Turko, Tadeusz Waliczek, Andrzej Życiniec


Region kujawsko- pomorskie:

Przewodnicząca Zarządu Regionu: Aleksandra Solecka
Członkowie Zarządu Regionu: Helena Kopycińska, Jacek Kraśnicki, Jacek Krężelewski, Agata Musiał, Roman Piotrowski, Makary Wiskirski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Tomasz Janaszczak, Anna Maria Stawikowska, Izabela Wyciehowska
Regionalny Sąd Koleżeński: Daniel Jędrzej, Anna Koprowicz, Irena Musielak, Andrzej Olszewski, Dariusz Pawlak

Delegaci: Andzela Cywińska, Tomasz Janaszczak, Helena Kopycińska, Jacek Kraśnicki, Jacek Krężelewski, Agata Musiał, Roman Piotrowski, Karol Słowiński, Aleksandra Solecka, Makary Wiskirski, Romana Zabłocka


Region lubelski:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Magdalena Bielska
Członkowie Zarządu Regionu: Sylwia Bogusz, Anna Hostyńska, Grzegorz Kolek, Elżbieta Najmoła, Halina Szyłkajtis, Waldemar Zyglewski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Marek Drwal, Adam Fijewski, Mirosława Małecka
Regionalny Sąd Koleżeński: Monika Henkiel, Anna Markowska, Maria Pudelska, Bożenna Wasilewska, Dariusz Włodarczyk

Delegaci: Magdalena Bielska, Sylwia Bogusz, Stanisław Dembowski, Monika Henkiel, Anna Hostyńska, Krzysztof Kamiński, Michał Klementowski, Maria Pudelska, Halina Szyłkajtis, Waldemar Zyglewski


Region lubuski:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Dariusz Nocek
Członkowie Zarządu Regionu: Tatiana Sawicka (wiceprzewodnicząca), Patryk Nowakowski (sekretarz), Elżbieta Sekular (skarbnik), Danuta Gryglik
Regionalna Komisja Rewizyjna: Janusz Czekaj, Wiesław Gryglik, Józef Stężycki
Regionalny Sąd Koleżeński: Maria Bżózka, Tadeusz Dokowicz, Elżbieta Motała, Janusz Piechowiak, Konrad Stanglewicz

Delegaci: Stanisława Gryglik, Wiesław Kotyza, Dariusz Nocek, Patryk Nowakowski, Tatiana Sawicka, Elżbieta Sekular, Irena Słowińska, Konrad Stanglewicz, Maciej Stawiarski, Józef Stężycki


Region łódzki:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Mirosław Michalski
Członkowie Zarządu Regionu: Piotr Kłoda, Małgorzata Michalska, Jerzy Morka, Janusz Nagiecki, Dorota Pastusiak, Elżbieta Sardecka-Sokół, Gabriela Sławińska, Katarzyna Witek
Regionalna Komisja Rewizyjna:
Regionalny Sąd Koleżeński:

Delegaci: Krzysztof Bronowski, Jolanta Budzińska, Krzysztof Dudek, Piotr Kłoda, Piotr Kujawiński, Małgorzata Michalska, Mirosław Michalski, Janusz Nagiecki, Elżbieta Sardecka-Sokół, Jarosław Szczepaniak, Katarzyna Witek


Region małopolski:

Przewodnicząca Zarządu: Ewelina Pytel
Członkowie Zarządu Regionu: Maciej Dudek (wiceprzewodniczący), Małgorzata Figa-Tomińska (wiceprzewodnicząca), Tadeusz Kuś, Grażyna Machała (skarbniczka), Maciej Nalepa (sekretarz), Artur Pióro, Grzegorz Wisniowski (wiceprzewodniczący), Fryderyk Zoll (wiceprzewodniczący),
Regionalna Komisja Rewizyjna: Jolanta Gablankowska-Kukucz (przewodnicząca), Zdzisław Janus, Michał Zieleniewski
Regionalny Sąd Koleżeński: Adam Grobler (przewodniczący), Adam Kramarczyk, Anna Niżegorodcew (wiceprzewodnicząca), Małgorzata Wielebnowska, Paweł Winsczyk

Delegaci: Anna Czaplicka, Adam Grobler, Piotr Kalista, Tadeusz Kuś, Maciej Nalepa, Zbigniew Pawełczyk, Piotr Pawłowski, Ewelina Pytel, Bartłomiej Swaczyna, Paweł Winsczyk, Grzegorz Wiśniowski


Region mazowiecki:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Jacek Grzegorz Wiśniewski
Członkowie Zarządu Regionu Mazowsze: Nathalie Bolgert, Jan Pietkiewicz, Andrzej Sławiński, Łukasz Wierzbowski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Mariola Kietlińska, Magda Lesiak, Agnieszka Stańska-Jędrych
Regionalny Sąd Koleżeński: Paulina Bojarska, Lidia Brzozowska, Konrad Kraszewski, Andrzej Wendrychowicz, Justyna Anna Wielemborek

Delegaci: Paulina Bojarska, Piotr Kaliszek, Krzysztof Król, Magda Lesiak, Kinga Łozińska, Jędrzej Ochremiak, Rafał Prygiel, Jan Rey, Zofia Sanejko, Andrzej Sławiński, Łukasz Wierzbowski, Jacek Grzegorz Wiśniewski


Region opolski:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Waldemar Hartman
Członkowie Zarządu Regionu: Mateusz Rossa, Jacek Różycki, Barbara Skórzewska, Maciej Sosiński, Tomasz Stochniał, Marcin Tumulka
Regionalna Komisja Rewizyjna: Barbara Dowiat, Małgorzata Żyńczak
Regionalny Sąd Koleżeński: Andrzej Labocha, Krystyna Pawłowska, Andrzej Sieradzki, Katarzyna Szendzielorz

Delegaci: Aneta Kania, Waldemar Hartman, Adam Mazguła, Jacek Różycki, Maciej Sosiński, Tomasz Stochniał, Elżbieta Maślona, Marcin Tumulka, Małgorzata Żyńczak, Przemysław Nerka.


Region podlaski:

Przewodnicząca Zarządu: Dorota Małgorzata Zerbst
Członkowie Zarządu Regionu: Grzegorz Gołębiowski, Jan Makar, Aldona Pogorzelska, Danuta Rybakowska, Teresa Elwira Śliwińska, Waldemar Żółtowski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Marek Epler, Romana Klemensowicz, Dorota Ławrowska
Regionalny Sąd Koleżeński: Anna Kraśnicka, Krystyna Maliszewska, Kazimierz Płazak, Marzena Rutkowska, Marek Szulc

Delegaci: Andrzej Bański, Marek Epler, Grzegorz Gołębiowski, Dorota Ławrowska, Jan Makar, Danuta Rybakowska, Marek Szulc, Elwira Śliwińska, Andrzej Witkowski, Dorota Zerbst


Region podkarpacki:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Mariusz Szewczyk
Członkowie Zarządu Regionu: Sylwia Barnett, Robert Burek, Witold Domański, Bogusław Kmieć, Adrian Krzanowski, Jacek Kwiatkowski, Irena Paterek, Dariusz Wojakowski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Maria Mitręga, Janusz Rzepka, Marek Szal
Regionalny Sąd Koleżeński: Zbysław Czehak, Iwona Dorotiak, Stanisława Gładysz, Anna Knap, Marek Motyka

Delegaci: Sylwia Barnett, Robert Burek, Witold Domański, Bogusław Gładysz, Jakub Karyś, Jacek Kwiatkowski, Irena Paterek, Mariusz Szewczyk, Piotr Walczyk, Dariusz Wojakowski


Region pomorski:

Przewodnicząca Zarządu Regionu: Ewa Topór-Nawarecka
Członkowie Zarządu Regionu: Małgorzata Antuszewicz, Kamila Kazior, Mirosław Przylipiak, Longin Skrzypiński, Michał Piotr Szulc, Elżbieta Wieczorek
Regionalna Komisja Rewizyjna: Zygmunt Czapluk, Andrzej Sułkowski, Tomasz Wawrzko
Regionalny Sąd Koleżeński: Beata Banach, Maciej Kostecki, Andrzej Kupidura, Paweł Popielarski, Agnieszka Pęksyk

Delegaci: Adam Domański, Piotr Ejsmont, Piotr Kuropatwiński, Bartosz Macikowski, Damian Nawarecki, Longin Skrzypiński, Michał Piotr Szulc, Ewa Topór-Nawarecka, Beata Trybuła, Marek Weryszko,
Tadeusz Wróblewski


Region śląski:

Przewodniczący Zarządu Regionu: Włodzimierz Gidziela
Andrzej Borsuk, Beata Branc-Gorgosz, Natalia Juszczak, Anna Kurzaj, Aleksandra Pilc, Izabela Rak-Kulik, Euzebiusz Schenk, Barbara Zygmańska
Regionalna Komisja Rewizyjna: Joanna Hetman, Michał Kurczab, Krystyna Lubańska
Regionalny Sąd Koleżeński: Aleksander Janson, Magdalena Kuc, Anna Lasek-Starzec, Grzegorz Pelc, Eliza Stasiak
Delegaci: Andrzej Borsuk, Beata Branc-Gorgosz, Wojciech Ciszewski, Piotr Fuglewicz, Włodzimierz Gidziela, Halina Kantor, Anna Kurzaj, Anna Lasek-Starzec, Grzegorz Pelc, Agata Stemplewska, Barbara Zygmańska


Region świętokrzyski:

Przewodnicząca Zarządu Regionu: Monika Szafraniec
Członkowie Zarządu Regionu: Stanisław Adamski, Jarosław Gałkiewicz, Magdalena Hądzlik-Białek, Lidia Palacz, Jolanta Opozda, Andrzej Stróżyk
Regionalna Komisja Rewizyjna: Izabela Jaros, Agnieszka Szufel-Figurska, Małgorzata Tomicka
Regionalny Sąd Koleżeński: Jan Radzikowski, Paweł Nyczaj, Dagmara Głodowicz-Mazurek, Stanisław Marek Skopowski, Elżbieta Cichopek
Delegaci: Lidia Palacz, Krzysztof Palacz, Piotr Szafraniec, Andrzej Stróżyk, Monika Szafraniec, Zbigniew Pręgowski, Stanisław Adamski, Magdalena Hądzlik-Białek, Izabella Jaros, Marek Mazurek


Region warmińsko-mazurski:

Przewodnicząca Zarządu Regionu: Marta Kamińska
Członkowie Zarządu Regionu: Jerzy Wądołowski (wiceprzewodniczący), Maria Borkowska (sekretarz), Łukasz Sobiech (skarbnik), Jolanta Jaczewska, Mariola Zamojska
Regionalna Komisja Rewizyjna: Halina Bumbul (przewodnicząca), Krystyna Szmit, Bożena Lasota
Regionalny Sąd Koleżeński: Teresa Wilkaniec, Jerzy Walasek, Stanisław Czachorowski, Jolanta Smolińska, Halina Wankowska-Marczak

Delegaci: Wojciech Piotr Glinka , Dariusz Warsiński, Mariola Zamojska, Jerzy Walasek, Jerzy Wądołowski, Marta Kamińska, Magdalena Milbrat-Pyżyńska, Krzysztof Łoziński, Maria Borkowska, Jacek Wądołowski


Region wielkopolski:

Przewodniczący Zarządu: Sławomir Majdański
Członkowie Zarządu Regionu: Beata Krajewska (zastępca Przewodniczącego), Michał Witkowski (zastępca Przewodniczącego), Aleksandra Różańska (skarbnik), Marika Jęczmionka (sekretarz), Małgorzata Hasiak, Paweł Norbert Strzelecki
Regionalna Komisja Rewizyjna: Ewa Klockiewicz – Kamińska, Hanna Wawrzyniak, Renata Wilga
Regionalny Sąd Koleżeński: Grażyna Maria Ciesielska, Piotr Gąsiorowski, Marek Mondry, Piotr Pilarski, Krystyna Rygiel

Delegaci: Piotr Gąsiorowski, Iwona Janicka, Marika Jęczmionka, Beata Krajewska, Marek Krajewski, Sławomir Majdański, Marek Mondry, Piotr Pilarski, Aleksandra Różańska, Tomasz Wasiak, Michał Witkowski


Region zachodniopomorski:

Przewodnicząca Zarządu Regionu: Anita Zdrojewska-Lichosik
Członkowie Zarządu Regionu: Artur Bodnar, Romuald Gajewski, Magdalena Konury (skarbniczka), Magdalena Kubiak-Jacura (wiceprzewodnicząca), Filip Malejewski, Piotr Pietrusiński (sekretarz), Anna Rybakiewicz, Krzysztof Ulanowski
Regionalna Komisja Rewizyjna: Bernard Andrejczuk, Waldemar Jankowski, Maciej Sumara
Regionalny Sąd Koleżeński: Barbara Eiding, Mikołaj Marecki, Łukasz Olejnik, Barbara Pyć-Podlewska, Marek Stojak

Delegaci: Magdalena Filiks, Magdalena Kubiak-Jacura, Mikołaj Marecki, Łukasz Olejnik, Ewa Pietrusińska, Piotr Pietrusiński, Maciej Tomasz Rogowski, Anna Rybakiewicz, Maciej Sumara, Krzysztof Ulanowski, Anita Zdrojewska-Lichosik

KOD łączy, nie dzieli